• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Gizlilik Politikası

   GİZLİLİK POLİTİKASI

   Koçal Ayakkabı, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres,telefon,e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir. Koçal Ayakkabı veritabanında toplanan bu bilgiler, kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin çalışmalarında kullanılmaktadır.

   Koçal Ayakkabı, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

   Koçal Ayakkabı, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Koçal Ayakkabı müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla, Koçal Ayakkabı iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

   Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince, resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

   Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

   Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Koçal Ayakkabı veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Koçal Ayakkabı ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

   Anasayfa Alışveriş İşlemleri Sipariş İşlemleri
   Müşteri Hizmetleri Alışveriş Sepeti Sipariş İzleme
   Hakkımızda   Satış Sözleşmesi
   İletişim    
        

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.