• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hata ve İade

   Yanlış ürün gelirse ne yapmalıyım?

   Yanlış ürün gönderildiğinde lütfen +90 226 812 22 62’dan mağaza merkeziyle irtibat kurunuz.

   Satın aldığım ürün olmadığı takdirde değişim yapabilirmiyim?
   Sipariş vermiş olduğunuz ürün numarası uygun olmadığında değişim yapabilirsiniz.Değişim yapabilmeniz için ürünlerin kullanılmamış, etiket ve ambalajının zarar görmemiş olması gereklidir.  Mağazalarımızın bulunmadığı bölgelerde ise değişim istemiş olduğunuz ürünün içerisine istemiş olduğunuz numarayı belirten bir not ve faturası ile geri göndermeniz durumunda değişim işlemi yapılacaktır.Ürün değişimleri sırasında doğacak kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır. İadeler veya değişimler için ''Teslimatta Ödemeli'' kargo gönderilerini kabul etmiyoruz.

   Memnun kalmazsam ürünü iade edebilir miyim?
   Ürünlerin iade edilebilmesi için gerekli koşullar vardır. Satın alınan ürünlerin iade edilebilmesi için; ürünlerin kullanılmamış olması, ambalajının zarar görmemiş olması ve faturasının ibraz edilmesi gereklidir. İade etmek istediğiniz ürünü faturası ile beraber ambalajına zarar vermeden paketleyerek 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün iadelerinde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır. İadeler veya değişimler için ''Teslimatta Ödemeli'' kargo gönderilerini kabul etmiyoruz.

   İade durumunda iade tutarı ne zaman hesabıma yatacak?
   İade başvurunuz, kargonuz elimize geçtiği gün içerisinde işleme alınır, bunu takiben 1 gün içinde alışveriş yaptığınız kredi kartı hesabınıza ürün bedeliniz iade olacaktır.İade sırasında doğacak kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır. 
    
   Gün içinde saat 17:00 kadar verilen siparişler saat 17:00 sonra iptal edilemez.Eğer iptali istenirse müşteri gidiş geliş kargo ücretini ödemek zorundadır.
   Anasayfa Alışveriş İşlemleri Sipariş İşlemleri
   Müşteri Hizmetleri Alışveriş Sepeti Sipariş İzleme
   Hakkımızda   Satış Sözleşmesi
   İletişim    
        

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.