• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Site Güvenliği Hakkında

   Kocalayakkabi.com'da alışveriş güvenli mi?

   Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Ödeme işlemi esnasında güvenli bir sayfaya (https:// ile başlar) yönlendirilirsiniz ve girdiğiniz bilgiler korunarak aktarılır (Rapid SSL 128 bit şifreleme).
   SSL müşterinin gönderdiği formları 128 bit ile şifreleyerek serverlara ulaşmasını sağlar. Bu yüksek düzeydeki şifreleme sistemi kırılması çok zor hatta imkansız denilebilecek kadar zordur.Bilginin bütünlüğü ve gizliliği (data protection) için, internet üzerinde iki taraf arasında oluşan trafiğin şifrelenerek, gizliliğinin ve bütünlüğünün korunmasını sağlayan SSL (Secure Sockets Layer) protokolü kullanılmaktadır. SSL protokolü bütün yaygın web sunucuları (server) ve tarayıcıları (browser) tarafından desteklenen bir protokoldür.
   SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.
   Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir. SSL protokolünde 40 bit ve 128 bit şifreleme kullanılmaktadır. 128 bit şifrelemede 2128 değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir.

    
   Anasayfa Alışveriş İşlemleri Sipariş İşlemleri
   Müşteri Hizmetleri Alışveriş Sepeti Sipariş İzleme
   Hakkımızda   Satış Sözleşmesi
   İletişim    
        

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.